Sunulan Programlar

Ögeyi Oylayın
(0 oy)

Almanya dil okullarının sunduğu programlar;

Genel almanca, yoğun almanca kursları, mesleki almanca kursları, Almanca Üniversite Hazırlık Yılı eğitimi ve Almanca+staj , TesDaf sınav hazırlık kursları gibi programlardır.

Genel Almanca Kursları:

Bu programların temel amacı öğrenciye konuşma, okuma, anlama, telaffuz, dil bilgisi ve yazma konularında eğitim vermektir. Bu programlara istediğiniz seviyede ve herhangi bir pazartesi başlangıç yapabilirsinizAlmanca programları, öğrencilerin istek ve ihtiyaçlarına göre 2 ile 48 hafta arasında değişir. Dersler genellikle sabah 9'da başlayıp öğle sonrasına kadar devam etmektedir. Sınıflardaki ortalama öğrenci sayısının 12 olduğu Genel Almanca Programları'na katılabilmek için en az 16 yaşında olmak gerekir ,kurslara katılım için üst yaş sınırı yoktur. Okullar Öğrencilerin boş zamanlarında kullanımları için bilgisayar salonları, kütüphaneleri ve değşik sosyal imkanları sunmaktadır. Okullar tarafından öğrencilerin haftasonlarını değerlendirmek için çevre şehirlere geziler düzenler.

Yoğun Almanca Kursları:

Yoğun dil kursları, dil öğreniminde en iyi seçimdir, Bu kursun Standart kurslardan farkı olarak haftalık ders saatleri 24-30 saatleri arasındadır, Öğleden sonra sunulan eğitim hizmetleri, grup eğitiminin ders konusu ve boş zaman değerlendirme programı ile bir bütündür. Öğleden önce öğrendiklerinizi, öğleden sonra başarılı şekilde uygularsınız.

Mesleki Almanca Kursları:

Bu kurs Almanya’da çalışmak, mesleki eğitim ve staj yapmak isteyen katılımcılara kısa sürede gerekli dil bilgisi ve iletişim becerilerini kazandırır.

Almanca Üniversite Hazırlık Yılı (sonrasında Almanyada Üniversite okumak isteyenler için)

Almanca + Staj TesDaf sınav hazırlık kursları:

Almanya’da üniversite eğitimi için başvuru şartı Almanca dil bilgisi sınav sonucudur. TestDaf sınavı bir çok üniversite tarafından yeterli dil bilgisi kanıtı olarak kabul görür. kurs aynı zamanda DSH ve KDS sınavlarına hazırlık niteliği de taşır

Okunma 957 kez
Yorum yapmak için oturum açın

Harita